KONST / Litografier / Färglitografier 16602047
nr 1660 2047
Per Adalbert von Rosen
(f. 1953), Sverige
Färglitografier, Signerade och numrerade, Färglitografi, bildmått: 80x55 cm, yttermått inklusive ram: 90x60 cm. Signerad
Per Adalbert von Rosen, född 1953 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2024
kl 20:34:54
24/11 23:43:41
Per Adalbert von Rosen
Läs mer om Per Adalbert von Rosen